„Zajlik

Három éremmel, köztük két arannyal zárta a belgrádi vizes Európa-bajnokság nyíltvízi úszóversenyeit Betlehem Dávid. A 20 éves sportoló első felnőtt aranyérmeit szerezte világversenyen, és az olimpiai számban, 10 kilométeren is érmes volt. Az Európa-bajnokság és a Balatoni Úszó Klub olimpiai felkészülése volt a téma az eheti Hosszabbítás első részében.

A másodikban a hétvégén lezajlott Le Mans-i 24 órás versenyről beszélgettünk. A néhány éve bevezetett Hypercar kategóriában immáron 23 autó indult el, ami rendkívül szoros versenyt hozott, hiszen a 24 óra végén az első kilenc helyezett zárta a győztessel azonos körön a versenyt. Erről, az időjárásról és a helyezéseket eldöntő nüanszokról kérdeztük Lantos Andrást, az Eurosport kommentátorát.

2024. június 18. Hosszabbítás (2024. június 18., kedd 15:00)